↑ Powrót do Brokerzy

Broker IronFX

– jest to globalny lider w handlu online. Obsługuje on klientów z ponad 180 krajów:  w Europie, Azji, Afryce, Ameryce Łacińskiej i na Bliskim Wschodzie.

Iron Fx posiada 55 biur rozproszonych po całym świecie, a jego pracownicy wspierają klientów w 45 różnych językach. Jest uznawany za największy i bardzo ceniony przez klientów jak i partnerów – Zespół Obsługi Klienta.

XM

Co daje korzystanie  z usług Iron Fx:

– Codzienne wnikliwe analizy dające dostęp do najlepszych jakościowo danych,

– 15 platform transakcyjnych obejmujących ponad 200 instrumentów,

– Profesjonalną, międzynarodową obsługę klienta,

– Najszersze portfolio produktów w najlepszych cenach i o najwyższej jakości.

„O pozycji IronFX jako lidera na globalnej arenie handlu online świadczy oficjalny tytuł partnera FC Barcelona, jednego z najbardziej utytułowanych profesjonalnych klubów piłkarskich na świecie.”

Licencje i regulacje Brokera Iron Fx:

– IronFX Limited w Wielkiej Brytanii jest firmą zarejestrowaną i nadzorowaną przez Komisję Nadzoru Finansowego FCA Financial Conduct Authority pod numerem licencji 585561.

– IronFX Global (Australia) Pty Ltd, jako spółka zależna IronFX Financial Services Limited, jest firmą zarejestrowaną i nadzorowaną przez Australijską Komisję Papierów Wartościowych i Inwestycji (Australian Securities and Investment Commission, czyli ASIC), pod licencją AFS numer 417482.

 IronFX jest zarejestrowana jako Dostawca Usług Finansowych (FSP) w Rejestrze FSPR w Nowej Zelandii. Rejestr Dostawców Usług Finansowych (FSPR) jest organizacją rządową nadzorującą działalność spółek świadczących usługi finansowe, które są upoważnione do świadczenia usług finansowych dla klientów detalicznych i gwarantującą przejrzystość w branży finansowej. IronFX Global Limited w Nowej Zelandii jest firmą zarejestrowaną i nadzorowaną przez FSP (pod licencją FSPR nr 298966)

– CRFIN – Centrum nadzorujące pozagiełdowe instrumenty finansowe i technologie (ang. Center for Regulating OTC Financial Instruments and Technologies)

– CySEC, Numer licencji: 125/10

Cypryjska Komisja ds. Papierów Wartościowych i Wymiany, lepiej znana pod nazwą CySEC, jest finansową instytucją regulacyjną na terenie Republiki Cypr. 

Korzyści:

1. Obsługa 24/7 – co daje Ci możliwość uzyskania ważnych informacji w każdej chwili.

2. Wielowalutowa platforma transakcyjna – co daje Ci możliwość wyboru transakcji jakie będziesz zawierał.

3. Bonusy dla klientów ( 40 % – 100 % ) – co daje Ci możliwość zarabiania od wyższej kwoty niż wpłaciłeś na swój rachunek !

4. Dostępne badania i analizy rynku – dają Ci wiedzę o rynku na bieżąco i czas, którego nie musisz poświęcać właśnie na analizy.

 

Brokera IronFx rekomendujemy na rachunkach inwestycyjnych, których kapitał wynosi 500-3000$.

 XM

.

.

Zobacz jak otworzyć konto

YouTube Preview Image